برای اطلاع از جدید ترین اخبار در کانال لستانبول عضو شوید. 

نیازمندی‌های ترکیه

مشاغلمشاغل

تولید و فروش انواع سیمهای افشان و مفتولی کابلهای افشان و مفتولی کابلهای تک رشته کابلهای کنترل (ساده و شیلددار) کابلهای مخابراتی کابلهای کواکسیال دفتر مرکزی:02177617249_02177617248 فکس:77616316 همراه:09122334929 تلگرام:09123096854
شرکت Renksan Etiket Ambalaj واقع در کوجاعلی برای دپارتمان طراحی و دیزاین، طراح گرافیک با مشخصات زیر استخدام می کند: - مسلط به نرم افزارهای فتوشاپ، کرول، دیزاین - آشنایی با سیستم کاردر محیط مک - حداقل تحصیلات دبیرستان - آقایان داشتن کارت پایان خدمت اجباری است. علاقمندان می توانند با شماره ی مندرج در آگهی و با مسئول این بخش Havva senler تماس بگیرند.
شرکت تاسیساتی Alarko carrier ser واقع در استانبول تکنسین برق و سرویس کار کولر استخدام می کند. داشتن کارت پایان خدمت ضروری است.
شرکت تولیدی SEYMEN ISI SISTEM واقع در استانبول در بخش مرکزی کارخانه (سیستم های گرمایشی و سرمایشی) اقدام به جذب بازاریاب آقا با شرایط زیر می کند: - محل زندگی واقع در آتشهیر - دارای کارت پایان خدمت - روابط عمومی و خلاقیت بالا - امکان سفر به خارج از کشور - حداقل تحصیلات دبیرستان علاقمندان می توانند با آقای Ibrahim Erkan در تماس باشند.
شرکت Kbm در استانبول نیروی فروشنده آقا و خانم در حدود سنی 17-35 سال استخدام می کند. حقوق ماهیانه 2000 لیر و غذا، محل خواب و بیمه از مزایای این شغل است. علاقمندان می توانند با شماره های مندرج در سایت با آقای kemal در ارتباط باشند.
شرکت مهندسی Seymag در استانبول مهندس مکانیک با شرایط زیر استخدام می کند: - فارغ التحصیل دانشگاه در رشته مکانیک - مسلط به نرم افزارهای مهندسی - آشنایی با زبان انگلیسی - امکان مسافرت به خارج از کشور متقاضیان می توانند با شماره مندرج در آگهی و با مسئول بخش کارگزینی شرکت Ghokhan Yilmaz در تماس باشند.

ثبت آگهی

برای ثبت رایگان آگهی لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید یا اگر حساب کاربری ندارید در سایت ثبت نام کنید.