برای اطلاع از جدید ترین اخبار در کانال لستانبول عضو شوید. 

نیازمندی‌های ترکیه

مشاغلمشاغل

به یک خانم حسابدار جهت کار در شرکت تجاری نیازمندیم
مرکز تخصصی طراحی و تولید طلا و جواهرات و نقره ....و آموزشگاه علوم فنون وسنگ جواهر در استان سیستان و بلوچستان واقع در شهر زاهدان به مدیریت جناب آقای مهندس علیرضا شیری ما قریب به بیش از 20 سال می باشد که در حال فعالیت مستمر هستیم و موفق شده ایم ظرف این مدت متخصصین زیادی را در رشته های مختلف جواهر سازی و زیر مجموعه این رشته تربیت نمایم و اکنون علاقمند به توسعه کاری خود در سراسر ایران و کشورهای همسایه ایران نظیر ترکیه ... هستیم از طریق آموزش آن دسته از افرادی که به دارای اقامات ویا دنبال مهاجرت به ترکیه یونان قبرس .. آمریکای شمالی و اروپا...وسایر نقاط دنیا هستند که فاقد تخصص هستند و علاقمند به داشتن مهارت بی نظیری هستند قرار بگیریم چنانچه مایل به همکاری هستید به ما اعلام نمایید تا بیشتر با یکدیگر وارد گفتگو بشویم جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا متن ذیل را مورد مطالعه قرار بدهید علوم و فنون سنگ جواهر برای اشتغال شما عزیزان برنامه ویژه ای دارد ؟ نیاز به مشاوره جهت تصیمیم گیری برای آینده شغلی خود دارید ؟ به دنبال حرفه مناسب با در آمد بالامیگردید؟ از هزینه های بالا ایجاد کسب کار نگرانید؟ از قوانین سخت گیرانه دریافت مجوز کسب خسته شده اید؟ اگر در تصمیمتان برای تغییر شغلی جد?
تولید و فروش انواع سیمهای افشان و مفتولی کابلهای افشان و مفتولی کابلهای تک رشته کابلهای کنترل (ساده و شیلددار) کابلهای مخابراتی کابلهای کواکسیال دفتر مرکزی:02177617249_02177617248 فکس:77616316 همراه:09122334929 تلگرام:09123096854
شرکت تاسیساتی Alarko carrier ser واقع در استانبول تکنسین برق و سرویس کار کولر استخدام می کند. داشتن کارت پایان خدمت ضروری است.
شرکت تولیدی SEYMEN ISI SISTEM واقع در استانبول در بخش مرکزی کارخانه (سیستم های گرمایشی و سرمایشی) اقدام به جذب بازاریاب آقا با شرایط زیر می کند: - محل زندگی واقع در آتشهیر - دارای کارت پایان خدمت - روابط عمومی و خلاقیت بالا - امکان سفر به خارج از کشور - حداقل تحصیلات دبیرستان علاقمندان می توانند با آقای Ibrahim Erkan در تماس باشند.
شرکت Kbm در استانبول نیروی فروشنده آقا و خانم در حدود سنی 17-35 سال استخدام می کند. حقوق ماهیانه 2000 لیر و غذا، محل خواب و بیمه از مزایای این شغل است. علاقمندان می توانند با شماره های مندرج در سایت با آقای kemal در ارتباط باشند.

ثبت آگهی

برای ثبت رایگان آگهی لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید یا اگر حساب کاربری ندارید در سایت ثبت نام کنید.