برای اطلاع از جدید ترین اخبار در کانال لستانبول عضو شوید. 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

istanbul yabancilar icin turkce calisma seti b2 thegem product single

تدریس خصوصی ترکی استانبولی به صورت آنلاین

 

مجموعه ی لستانبول به منظور ارایه ی خدمات مفید آموزشی برای ایرانیان سراسر دنیا جمعی از مدرسان توانمند با سابقه ی تدریس را گردهم آورده است. تمامی مدرسین دانشجویان دانشگاههای ممتاز و مقیم کشور ترکیه هستند و با توجه به نیاز متقاضیان مختلف دوره های تدریس برای آمادگی آزمون های ترکی یا مکالمه ی عمومی برگزار می کنند. برای اطلاع از نحوه ی تدریس و شرایط کلاس ها به بخش هماهنگی دپارتمان آموزشی لستانبول پیام دهید. شماره واتساپ و تلگرام : ۰۰۹۰۵۳۰۷۸۹۳۵۳۱

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

لستانبول در راستای خدمت رسانی به شرکت ها و اشخاص در خصوص ترجمه ی ترکی استانبولی در شهر استانبول اقدام به اعزام مترجم حرفه ای در سطح شهر استانبول می نماید. متقاضیان محترم جهت استفاده از خدمات ترجمه ی روزانه، ساعتی و ماهیانه در زمینه های تجاری، مکالمه ی روزانه و تدریس می توانند با موسسه تماس بگیرند

   

 

00905307893531 شماره هماهنگی واتساپ 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال


 

یکر از راههای سفر ارزان به ترکیه، سفر زمینی یا سفر با اتوبوس است. به دلیل گران بودن قیمت بلیط هواپیما برخی از مسافرین به ترکیه، راه زمینی یا اتوبوس را انتخاب می کنند.

سفر زمینی به ترکیه از تهران به سه شهر استانبول، آنکارا و ترابزون قابل انجام است. شرکت های اتوبوسرانی در هفت روز هفته بلیط سفر به ترکیه را می فروشند و هزینه بلیط سفر با اتوبوس ازتهران به استانبول 360 تومان است.

بلیط اتوبوس تهران استانبول را از سایت های اینترنتی یا از دو پایانه بیهقی و غرب در تهران می توانید تهیه کنید. مسافت تهران تا استانبول 2452 کیلومتر است و اتوبوس تهران استانبول حدود 33 ساعت در راه است. پس باید توجه داشته باشید که با اتوبوس تهران استانبول 33 ساعت در راه خواهید بود.

عموما بین سه تا پنج ساعت برای انجام امور گمرگی در مرز هنگام سفر با اتوبوس به استانبول معطلی خواهید داشت. برای سفر ارزان به ترکیه اگر محدودیت زمانی ندارید می توانید مسافرت زمینی را انتخاب کنید چرا که در حین مسیر سفر با اتوبوس مناظر زیبای شهرهای ترکیه با ترکیب جنگل و دریا شما را خسته نخواهد کرد. اتوبوس از تبریز به استانبول نیز گذر می کند و شما می توانید در یکی از شهرهای در مسیر داخل ایران سوار اتوبوس شوید.

بلیط تهران استانبول را از شرکت های زیر می توانید تهیه کنید.

  • (همسفر ( پایانه بیهقی 
    (سیروسفر ایران ( پایانه بیهقی 
    دیدار سیر گیتی
  • آذرآهو
  • عصرایران
  • (سیما سفر(غرب
  • ایران پیام نو
  • گیتى پیما ایران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی میرحسن موسوی اظهار کرد:‌ قطار تهران- آنکارا به‌صورت ترکیبی از تهران تا دریاچه وان با واگن‌های کشور ایران   حرکت می‌کند، سپس برای عبور از دریاچه وان از قایق‌های فری‌بُت‌ و آن سوی دریاچه تا آنکارا نیز از واگن‌های کشور ترکیه استفاده می‌شود.به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی میرحسن موسوی اظهار کرد:‌ قطار تهران- آنکارا به‌صورت ترکیبی از تهران تا دریاچه وان با واگن‌های کشور ایران حرکت می‌کند، سپس برای عبور از دریاچه وان از قایق‌های فری‌بُت‌ و آن سوی دریاچه تا آنکارا نیز از واگن‌های کشور ترکیه استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه «قیمت بلیت قطار تهران- آنکارا ۴۳ یورو است» یادآور شد: از شرکت‌ها درخواست‌ شده در مرحله اول بر روی بلیت تخفیف البته به‌صورت ریالی اعمال کنند.
معاون مسافری راه‌آهن با اشاره به نحوه جابجایی مسافران از تهران تا آنکارا، اظهار کرد: این قطار تهران را به مقصد آنکارا ترک کرده و پس ازعبوراز ایستگاه زنجان، تبریز، سلماس وارد ایستگاه مرزی رازی می شود در ایستگاه رازی تشریفات گمرکی و کنترل گذرنامه ها انجام می شود.  سپس قطار در ادامه مسیر پس از طی سه کیلومتر در ایستگاه مرزی کاپیکوی در ترکیه برای بررسی گذرنامه ها و گمرک توسط ماموران این کشور متوقف می شود.
موسوی گفت: قطار پس از سیر ۱۰۷ کیلومتر وارد ایستگاه وان می‌شود و در اسکله وان مسافران سوار کشتی (فری بوت) شده و پس از ۵ ساعت مسافرت با کشتی بر روی دریاچه وان

به ایستگاه تات وان رسیده و پس از سیر ۱۳۳۰ کیلومتر سفر خود را با قطار ترکیه تا آنکارا ادامه می دهند تا به آنکارا برسند.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال. سال (2019) نرخ حداقل حقوق کارگری در ترکیه مشخص شد.
 .حداقل حقوق کارگر در سال ۲۰۱۹ بصورت ناخالص ۲۵۵۸.۴۰ لیر(دو هزار و پانصد و پنجاه و هشت لیر و چهل کروش) شد.
 ۳۵۸.۱۸ لیر سهم بیمه  ۱۳۴.۳۲ لیر مالیات ۱۹.۴۲ مالیات تمبر  ۲۵.۵۸ سهم بیمه بیکاری 
 جمع کل هزینه هایی که از حقوق کارگر بابت آنها کم می شود ولی کارگر خدمات آن را دریافت می کند در هر ماه ۵۳۷.۵ لیر می شود .
 بنابراین خالص دریافتی حداقل حقوق در سال ۲۰۱۹ برای کارگری که هزینه های بالا را پرداخت می  کند و بیمه هم شده است برابر ۲۰۲۰.۹۰ لیر (دو هزار و بیست لیر و نود کروش) است .
 به یاد داشته باشید، اگر کارگری بیمه نباشد و هزینه های بالا را پرداخت نکند و بصورت آزاد شاغل است، پس باید حداقل ۲۵۵۸.۴۰ لیر مزد بگیرد .
 این مزد برای ۳۰ روز است که از این ۳۰ روز را کارگر ۲۶ روز کار می کند و ۴ روز دیگر را کار نمی کند(یکشنبه ها) و حق تعطیلی این چهار روز را دارد اما پولی از مزدش کسر نمی شود.
 بنابراین اگر یک کارگر هزینه های بالا را پرداخت نمی کند(که اکثرا اینطور است و بدون قرارداد کار می کنند مثلا در تکستیل ها) و بیمه هم نیست آن زمان حداقل حقوق روزانه آن ۹۸.۴۰ لیر (نود و هشت لیر و چهل کروش) می شود .
 اما اگر هزینه های بالا را پرداخت میکند و بیمه هم هست(یعنی قرار داد کار دارد و بطور رسمی شاغل است) آن زمان حداقل حقوق روزانه آن ۷۷.۷۳ لیر می شود . اگر کمتر از هفتاد و هفت لیر و هفتاد و سه کروش گرفتید، حق خودتان را دریافت نکردید .
 فراموش نکنید اگر شما شاغل با قرارداد کار رسمی نیستید و بیمه نمی شوید حداقل حقوق برای شما ۲۵۵۸.۴۰ لیر است، زیرا کارفرما باید جدای پرداخت حقوق، هزینه های دیگر برای کارگرش بکند که در سال ۲۰۱۹ از قرار زیر است :
 سهم پرداختی بیمه کارفرما ۳۹۶.۵۵ لیر سهم پرداختی بیمه بیکاری کارگر از طرف کارفرما ۵۱.۱۷ لیر

ثبت آگهی

برای ثبت رایگان آگهی لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید یا اگر حساب کاربری ندارید در سایت ثبت نام کنید.