برای اطلاع از جدید ترین اخبار در کانال لستانبول عضو شوید. 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 


 

یکر از راههای سفر ارزان به ترکیه، سفر زمینی یا سفر با اتوبوس است. به دلیل گران بودن قیمت بلیط هواپیما برخی از مسافرین به ترکیه، راه زمینی یا اتوبوس را انتخاب می کنند.

سفر زمینی به ترکیه از تهران به سه شهر استانبول، آنکارا و ترابزون قابل انجام است. شرکت های اتوبوسرانی در هفت روز هفته بلیط سفر به ترکیه را می فروشند و هزینه بلیط سفر با اتوبوس ازتهران به استانبول 360 تومان است.

بلیط اتوبوس تهران استانبول را از سایت های اینترنتی یا از دو پایانه بیهقی و غرب در تهران می توانید تهیه کنید. مسافت تهران تا استانبول 2452 کیلومتر است و اتوبوس تهران استانبول حدود 33 ساعت در راه است. پس باید توجه داشته باشید که با اتوبوس تهران استانبول 33 ساعت در راه خواهید بود.

عموما بین سه تا پنج ساعت برای انجام امور گمرگی در مرز هنگام سفر با اتوبوس به استانبول معطلی خواهید داشت. برای سفر ارزان به ترکیه اگر محدودیت زمانی ندارید می توانید مسافرت زمینی را انتخاب کنید چرا که در حین مسیر سفر با اتوبوس مناظر زیبای شهرهای ترکیه با ترکیب جنگل و دریا شما را خسته نخواهد کرد. اتوبوس از تبریز به استانبول نیز گذر می کند و شما می توانید در یکی از شهرهای در مسیر داخل ایران سوار اتوبوس شوید.

بلیط تهران استانبول را از شرکت های زیر می توانید تهیه کنید.

  • (همسفر ( پایانه بیهقی 
    (سیروسفر ایران ( پایانه بیهقی 
    دیدار سیر گیتی
  • آذرآهو
  • عصرایران
  • (سیما سفر(غرب
  • ایران پیام نو
  • گیتى پیما ایران

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ثبت آگهی

برای ثبت رایگان آگهی لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید یا اگر حساب کاربری ندارید در سایت ثبت نام کنید.