برای اطلاع از جدید ترین اخبار در کانال لستانبول عضو شوید. 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

(اجاره سوئیت در استانبول(روزانه، هفتگی، ماهانه

 

با آغاز فصل تابستان و تعطیلات سه ماهه بسیاری از ایرانی ها برای تفریح و گذران اوقات فراغت کشور ترکیه را انتخاب می کنند. در این فصل ها همیشه هزینه ی هتل و اقامتگاه در شهرهایی مانند استانبول، ازمیر و آنتالیا بسیار بالا می رود. در این میان اجاره سوئیت در استانبول و یا اجاره آپارتمان مبله ارزان قیمت برای یک هفته یا یک ماه گزینه ی معقول و منطقی تری از نظر اقتصادی است.

اجاره سوئیت در استانبول به موارد زیادی بستگی دارد .هزینه ی اجاره سوئیت و آپارتمان در استانبول بسته به مساحت آپارتمان یا سوئیت، امکانات، منطقه ی موردنظر و حتی به مدت اقامت شما بستگی دارد. اجاره آپارتمان مبله در استانبول عموما با تمام امکانات اعم از تختخواب، وسایل آشپزخانه، یخچال، کولر و... است.

اجاره آپارتمان در تاکسیم، شیشلی، بیلیک دوزو با توجه به شرایط خاص هر منطقه طرفدارن خاص خود را دارد. در اجاره هر گونه اقامتگاه در شهری مانند استانبول بایستی به منطقه ی آن خیلی دقت کنید چرا که ممکن است هزینه ی اجاره سوئیتی در یک منطقه ی دور از مراکز خیلی ارزان باشد ولی اگر شما برای تفریح و خرید به استانبول آمده باشید و از ایستگاههای اتوبوس و مترو و نقشه ی شهر اطلاعی نداشته باشید هزینه ی بسیار بالایی را باید برای حمل و نقل بپردازید. توصیه ی ما برای شما این است که اگر به دنبال اجاره آپارتمان ارزان در استانبول هستید موقعیت آپارتمان برای شما در الویت باشد.

هزینه ی اجاره سوئیت برای یک هفته در استانبول برای یک نفر حداقل از 1500 لیر شروع می شود.هزینه ی اجاره آپارتمان با توجه به تعداد اتاق ها و مبله یا بدون وسیله بودن در نواحی مختلف استانبول متفاوت است. برای رزرو و اجاره و همچنین جهت اطلاع دقیق از قیمت اجاره ی سوئیت وآپارتمان درهمه ی مناطق استانبول با شماره 00905357228778 تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ثبت آگهی

برای ثبت رایگان آگهی لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید یا اگر حساب کاربری ندارید در سایت ثبت نام کنید.