برای اطلاع از جدید ترین اخبار در کانال لستانبول عضو شوید. 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
بهترین سرمایه گذاری در ترکیه
بهترین سرمایه گذاری در ترکیه

بسیاری از سرمایه داران ایرانی ترکیه را کشور مناسبی برای سرمایه‌گذاری می‌دانند چرا که فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این کشور به علت پویایی اقتصاد ترکیه و بازارخدمات توریستی پررونق است.

سود‌ده‌ترین سرمایه‌گذاری در ترکیه در سال 2017 خرید زمین بوده به طوریکه از سال 2011 تا سال 2017 سود سرمایه گذاری در این بخش 3000 درصد بوده است بعد از خرید زمین، بورس، طلا، سود بانکی و خرید آپارتمان در رده های دیگر قرار گرفته‌اند.

کار و سرمایه گذاری در ترکیه، بایستی برمبنای قوانین سرمایه گذاری در ترکیه باشد. فعالیت اقتصادی، از صادرات و واردات به ترکیه تا خرید و ترخیص پوشاک از ترکیه به ایران در صورت عدم رعایت قوانین تجاری به شکست می انجامد.

از دیرباز، سرمایه‌گذاری در استانبول به خاطر وسعت شهر و وجود جمعیت زیاد همواره مورد توجه ایرانیان بوده است. بهترین سرمایه‌گذاری در امور تجاری در ترکیه، با توجه به میزان سرمایه و زمینه‌ی سرمایه‌گذاری مربوط به بخش تولیدی، صنعتی و خدماتی است. با ثبت شرکت در ترکیه خصوصاً فعالیت در زمینه ی واردات و صادرات در صورت نیازسنجی درست، به راحتی امکان سوددهی بالای اقتصادی در مقاطع کوتاه مدت و بلند مدت وجود دارد. لازمه ی این موفقیت آگاهی ازمقررات و تسلط بر قوانین تجارت با ترکیه است.

در سالهای اخیر واردات عمده پوشاک از ترکیه در ابعاد بزرگ توسط تولیدی‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک انجام شده و خریداران لباس با خرید لباس از مراکز عمده‌ی پوشاک از استانبول و ترخیص پوشاک از استانبول و استفاده از خدمات کارگو در استانبول و ایران سهم بزرگی از بازار پوشاک را از آن خود کرده اند. اما امروزه تجارت در حیطه‌ی پوشاک شکل دیگری به خود گرفته و با وارد شدن سرمایه گذارن معتبر به بازار پوشاک، تجارت خرد جای خود را به اخذ نمایندگی از برندهای معتبر داده است. برندهای پوشاک، لوازم بهداشتی و لوازم ساختمانی بیشترین سهم واردات را به خود اختصاص داده اند.

بر اساس گزارش های سالیانه بخش اقتصاد بهترین کالاها برای صادرات به ترکیه شناسایی و لیست شده اند.

بیشترین صادرات ایران به ترکیه (بهترین کالا برای صادرات به ترکیه) در بخش های مختلف اقتصادی مربوط به بخش صنعت است. اقلام صادراتی ایرانی به ترکیه در این شاخه بسیار زیاد است. برای آشنایی با بیشترین صادرات ایران به ترکیه، در زیر لیست کالاهای صادرشده از ایران به ترکیه به صورت جزئی‌تر قرار داده شده است تا با توجه به فرصت های موجود، دید کلی در رابطه با محصولات پرمزیت برای صادر کردن از ایران به ترکیه داشته باشید.

انرژی

سوخت

انواع روغن

موتور

محصولات پتروشیمی انواع

گوگرد، گرانول

روغن پایه

انواع پلاستیک

ضدیخ

مواد معدنی

سنگ آهن

زغال

سنگ

قیر

مس

آلومینیوم

سیمان، سیمان سفید

انوع چسب و رزین ها

پوست

محصولات کشاورزی

فصلی

، کیوی

هندوانه

گیاهان دارویی

خشکبار، کشمش،

پسته و زعفران

انواع واکسنها

انواع وسایل روشنایی

کود

باطری

شیشه

ماشین آلات

و لوازم یدکی

دستمال مرطوب

تراکتور و قطعات

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ثبت آگهی

برای ثبت رایگان آگهی لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید یا اگر حساب کاربری ندارید در سایت ثبت نام کنید.